Caner İLBARS Menu

Link:

KGS ( Kartlı Geçiş Sistemi )

Bugün İstanbul da işten çıkıp eve giderken otobandan gideyim dedim gişelere geldiğimde kgs kartımı okumadı ( arızalanmış ) yeni kart almaya gittiğimde ise burada kart satılmıyor fatih sultan mehmet köprüsünde satılıyor oraya gitmeniz lazım cevabını alınca doğal olarak insan sinirleniyor kurallara.

O kadar trafiği çekmişsin oraya kadar gelmişsin birde gelsdiğinden daha fazla geri dön köprüye git oradan kartı al geri gel olacak işmi ? Bence değil, Kart olsa dahi nakit ödeyerek alabiliyorsunuz üzerinizde nakit para yoksa yolda kaldınız demektir geride dönemezsiniz devamda edemezsiniz . Anca kaçak geçiceksin arkandan ceza kesip göndericekler. Bugün bununla karşılaştıktan sonra Allah’tan yakınlarda shell benzin istasyonu varmış orada kgs kartı satıyorlar gidip oradan kart alıp geri dönüp geçtim ama 1.5 saatim boşa geçti .

Şimdi soruyorum bu nasıl bir sistem nasıl kurallar var öyle ? Yolda mı kalalım oralarda ? Her gişe kafasına göre kartmı satıyor yada şu devirde kredi kartı var iken ve 3 kişiden 2 kişinin cebinde kredi kartı var iken neden kredi kartı geçerli olmuyor ? Düzene laf söyledik diye adımıza şimdi sorgulamada açılır 🙂

  • *Sevgili ziyaretçi, konu hakkındaki düşüncelerini yukarıdaki formları eksiksiz doldurarak bizimle paylaşabilirsin...