Caner İLBARS Menu

Tüm etiketleri görüntüleyoruldum be can

Link:

Yoruldum be can..

Yoruldum be can..

22 yıl geçti aradan birilerine laf anlatmaktan öyle değilde böyle demekten yoruldum. Sıkıldım artık susmak istiyorum ve deniyorum susmak en iyisimidir acaba . İyi düşünmek istemiyorum artık misal kendimi düsünmeden bunu böyle yaparsam dahada mutlu olur evet evet böyle yapmalıyım mutlu olmalı o ! demicem artık ! Mutluyum ! mutluyuuuum ! UMUTLUYUM ..

Bazen en değerlilerinden istersin öyle rastgele insandan degil iyi anlayın en değerlilerinden .. Merak etmiyo değilim istediğin neden olmaz acaba istemeyimi bilmeyiz veya bizler onların gözlerinde bizde ki gibi değerli değilmiyiz . Sanmıyorum gerçi çoğu hareket değerli olduğumuzu gösteriyor be

Olur olmaz duygular yaşamaktayım be can ne diye sorarsan söyliyemem ki bununda adını sen koy artık can . İçim karanlık, güneş bi doğuyor fazla değil 5 dk sonra araya simsiyah bi bulut giriyor . Dağılması lazım can bulutun karanlıkta kalamam ki karanlıkta göz gözü görmüyor .. Çarpıyosun,yıkıyosun ayağın takılıyor düşüyorsun neye tutunarak kalktığını bile bilmiyorsun .

Çoğu tanıdığım derdi yapamazsın kıramazsın düşünür kendi beynini yersin . Hadi ordan be çok biliyosunuz siz derdim . Doğru demişim gerçekten çok biliyolarmış kendimi tecrübeli sanardım ta ki yeni bi tecrübe yaşayana kadar . Öğrendim can; kimseyi sıkmayacağını herkesin kendisinin istediğinin değerli olduğunu sadece mutluluk verirsen mutlu olucağını .. Can kısaca yoruldum anlıyormusun .

Hayatta en çok istediğim sevdiğim insanların mutluluğudur can ama değişmiyicem mutluluk iyi bi duygudur..

Caner ILBARS

  • *Sevgili ziyaretçi, konu hakkındaki düşüncelerini yukarıdaki formları eksiksiz doldurarak bizimle paylaşabilirsin...