Caner İLBARS Menu

Tüm etiketleri görüntülenamus anlayışı

Link:

Düzenli bir bireyden hariç herşey..

Dışarıdan gördükleri zaman yada birileri gelip sorduğu zaman ilişkimi, çalıştığım işi, ailemi, maddiyatımı.. Gözlerinde ki o imrenmeyi görebiliyorum ve hepinize söylüyorum o imrenerek baktığınız hayat sadece yüzeysel. Ne güzel bir iş, ne aile, ne başarılı bir birey, nede ilişki denilen durumsuzluk. Benim gerçeğim bunlar değil sizin gerçeklerinizi yaşıyorum. Siz böyle duymak istediğiniz için böyle duyuyorsunuz böyle görmek için bu şekil görüyorsunuz. İsteyerek gelmedim bugüne hiç bir çaba sarfetmeden, gayret etmedim çaba göstermedim. İyi giyinmeye çalışıyorum neden mi çünkü iyi giyinene yer verdiğinz için. Cebimi açıyorum düşünmeden cebini açanın yüzüne güldüğünüz için ama yürek açmayı beceremediniz hiç biriniz. Öyle sandınız, öyle düşündürdünüz.. ama insanın düşüncesinin, yapmak istediğinin, yaşam sınırının, becerisinin, sizler için bir değeri yok ki.

Susarak hepsini yüzünüze haykırmak istiyorum; Sizin düzeninizle, namus anlayışınızla, iyiliğinizle, kötülüğünüzle, başarı anlayışınızla, hiç biriyle uyan bi tarafım yok. Ölmek istedim dirilttiniz, konuşmak istedim susturdunuz. Sus yanarsın hayatın biter dediniz, düşünmek istedim tehtit ettiniz, yüreğim yanıyor dedim serum verdiniz. Delirttiniz.. Hiç aile olmayacak insanlarda bir araya geldim, yine aile olduk. Bununla oturup kalkılmaz dedim aynı sofradan yemek yemeği mecbur kıldınız.

Ait olmadığım bu diyardan hangi otobüsle, yada uçakla yada hangi limana, hangi hayal veya hangi rüyaya gideceğimi bilmediğim bu gecede. Düzenli bir bireyden hariç herşey olduğumu artık biliyorum.

  • *Sevgili ziyaretçi, konu hakkındaki düşüncelerini yukarıdaki formları eksiksiz doldurarak bizimle paylaşabilirsin...