Caner İLBARS Menu

Tüm etiketleri görüntüleistanbul

Link:

.ist ve .istanbul domain uzantısı

Merhaba arkadaşlar istanbula özel alan adı geliyor . İstanbul büyükşehir belediyesi muhteşem şehrimiz için internet üzerinde alan adlarını belirleyen ve kontrolünü sağlayan ICANN(Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) a başvuru yapmış bulunuyor . ICANN bu tür büyük şehirlere özel domain uzantılarını 5 yıl önce gündeme getirmişti fakat o yıllarda bu işlem gerçekleşmediği için başka bahara kalmıştı. İBB nin müracatı sonucunda tekrardan konu gündeme alındı. Alan adı uzantısı olan .ist ve .istanbul kısa süre içerisinde hayata geçirilmesi bekleniliyor.

İstanbul da olan şirketler dikkatli olmalıdırlar . Fırsatçılar bunu kullanmayı isteyecekler. Şirket isminiz ile alıp size kendi fiyatından çok çok daha fazla tutara satmak isteyeceklerdir. Takipte kalıp ve alan adınızı fırsatçılara kaptırmamanızı öneririm.

  • *Sevgili ziyaretçi, konu hakkındaki düşüncelerini yukarıdaki formları eksiksiz doldurarak bizimle paylaşabilirsin...

Link:

İstanbulu sevmeye hüküm giydim

İstanbul ne Doğu’da, ne Batı’da, ne samimi, ne yalancı, ne sakin, ne kalabalık, ne yaşanası, ne gidilesi… Bir sürü haller içinde halim bu aralar. Gitmek arzusu ve kalmak duygusu içinde…

Beni bu sehirden uzaklastiran sehrin kendisi mi yoksa istanbulda yasayanlar mi ? Aslinda cevap cok basit bi o kadarda göreceli .. Bu gece birseyler yapalim mi diye ısrar eden arkadaslara “uykum var” bahanesini sürüyorum . Ardından yarin is var çok yoğun gecicek . Devamını Oku..

  • *Sevgili ziyaretçi, konu hakkındaki düşüncelerini yukarıdaki formları eksiksiz doldurarak bizimle paylaşabilirsin...